Jó hír!! Ma kaptam az e-mail és már a facebook-on is láttam, hogy a Gabo Kiadó kiadja hó közepén az új Nora Roberts regényt.
Már nagyon várom, hogy mielőbb
olvashassam. Nagyon szeretem az írónő regényeit. Egyediek a karaker
ábrázolások, jó a történetek és izgalmas minden megoldásra váró rejtélye.
Itt olvashatjátok a
fülszöveget:
Naomi Bowes gyermekkorában egy éjjel
titokban apja nyomába szegődik, és azon az éjszakán az ártatlanság számára
örökre elvész. Iszonyú dolgokat fed fel azáltal, hogy kiszabadít egy erdei veremben
fogva tartott lányt, ezzel hírhedtté téve apját, aki a borzalmas bűnöket elkövette.
Naomi Carson néven sikeres fotóssá
válik, és utazásai során egyszer csak rátalál egy olyan helyre, amely rendkívüli
módon vonzza - ez azonban több ezer mérföldre van mindentől és mindenkitől,
amit és akit addig ismert.
A nő szeretné fenntartani magányos
életformáját, Sunrise Cove lakói azonban valami módon folyton elérik, hogy
megnyíljon előttük - különösképpen az eltökélt Xander Keaton.
Naomi érzékeli, ahogy sorra leomlanak
a maga köré emelt falak, és annak is tudatában van, hogy titkon mindig is arra
az életre vágyott, amit ez az új helyzet tálcán kínál neki. De már oly sokszor
kellett rádöbbennie, hogy a múlt fenyegető árnya mindenhová követi...
Megosztom veletek a saját
véleményemet is a regényről, amint kiolvastam. Izgatottan várom, milyen kalandokban
lesz részem ezúttal.