Szia!
Üdvözöllek az oldalamon. Új vagyok még
ezen a területen, de nagyon lelkes :-)
Szeretném megosztani veled/veletek a
könyvekről, filmekről a véleményem. És szeretném a te véleményedet is „hallani”.
Jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik szintén szívesen olvasnak, néznek
filmeket vagy éppen kreatívkodnak. Recepteket is fogok feltenni, főleg
olyanokat, amiket már kipróbáltam, de szívesen veszek olyanokat is, amiket te
szeretnél megosztani másokkal.
Lesz egy „kreatív sarokkal” sarok is,
ahova mindenféle díszek képeit és leírását, valamint más hasznos praktikátat
szeretnék megosztani. Lesz még egyéb témákat érintő bejegyzések is, gyertek,
tartsatok velem.
Hadd mondjak néhány szót a blog
felépítéséről. A bejegyzésekbe felkerül a könyv borító képe mellé a szokásos fülszövet,
de azon túl a saját véleményem is. Filmeknél is hasonló lesz a kinézet. A
recepteknél szeretném megosztani a saját tapasztalataimat, ami talán segít
neked az adott finomság elkészítésében.
Várom a véleményeteket a bloggal
kapcsolatban is, hogy mit szeretnétek még látni :-)
Nem is szaporítom tovább a szót, várlak
benneteket szeretettel. Szórakozzunk jól együtt.
Adri :-)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése